Görünüm:
69,00 TL
44,00 TL
%36 indirimli
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Bu sektörde çok yeni olan ve aşkla yeni atılan MANILA öncelikle büyük başarı gösterdiği sportif serisini "taçlandırmak" istedi ve çok ilgi gören sportif ürünlerin en büyük eksiği olan sportif hijablar beğeninize sundu. MANILA yine yapacağını yaptı ve çok istenilen ve aynı zamanda eşofmanlar için tamamlayıcı unsuru olan bu hijablarla "Her kadın farklı bir renktir" düşüncesiyle spor başlığı dokuz on farklı renkte design etti ve her birinizin gönlünü çaldı bile!

Boyun kısmını tamamen kapalı tutan ve büyük rahatlık sağlayan sportif hijabı geçirmek gerçekten çok kolay. Büyük bir keyifle taşıyacağınız bu ürünü baş aksesuarlarınızdan eksik etmeyeceksiniz. Özellikle güncelliğini kaybetmiş arkadan bağlama bonelerin yeni alternatifi olan MANILA hijabları yeni severlerini bekliyor. Büyük talep gören bu ürün "MANILA'nın bir klasiği olsun"dediğiniz duyar gibiyiz!

Buna ilaveten taptaze pamuk şallarla sektörde yer edinme hayaline daha da yaklaşan MANILA yaptığı eşsiz kumaş seçimleriyle fark atmaya hazırlanıyor. Eğer bu yazıyı okuyorsanız hala hemen bırakın ve sipariş için acele edin! Büyüyen bu aileyi daha mutlu etmek hedefimiz işte bu yüzden MANILA ekibi siz değerli aile fertleri için yepyeni baş aksesuarlar tasarlamak için çoktan kolları sıvadı bile!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.