pop-up.jpg (97 KB)

Blog

YENİ DÜNYA DÜZENİ: AKTİF VE SPOR

08 Kasım 2019

Manila giyim serüvenine ilk çıktığında kadınlar için hem rahat hem farklı hem de herkesin kendini ifade edebileceği bir koleksiyon hazırladı. Bu koleksiyonda öne çıkan ve o gün bugün “hit” parçaları olan sportif ürünler senin vazgeçilmezin oldu. İlk çıktığında beş ana renkte üretilen “aktif sweatler” gördüğü yoğun talep ve stokların sürekli kısa sürede bitmesi üzerine bugün tam on altı renkte beğenine sunuluyor. Spor yapan bayanların markası olan Manila her kesimi düşündü ve sadece ölçülü giyim ya da tesettür giyimi tercih eden kadınların değil herkesin markası haline geldi.

TRİKO

08 Kasım 2019

İp seçiminden, tasarımından üretime kadar her ayrıntı Manila’ya ait olan triko koleksiyonu bu kış dolabında muhakkak yer alması gereken parçalar arasında. Dünya markalarına taş çıkartan modeller ve içinizi ısıtacak renk cümbüşü Manila triko koleksiyonunda mevcut!

PHILIMANI NEDİR?

08 Kasım 2019

Phili Latince “Phila” dan gelen ve “sever” “dost” anlamını taşıyan bir eklenti, mani ise Fransızca “Mane” dan gelen ve “saplantı” “delilik” anlamı katıyor bağlı olduğu kelimeye göre. Burada Philimani Phili serisine duyduğumuz apaçık deli aşkına işaret ediyoruz tabi ki.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.