...
...
My Cart

Empty Cart

CUSTOMER SERVICE

Müşteri Hizmetleri bölümüne hoşgeldiniz.

Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları

ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişime geçebilirsiniz.

Manilabeat Ekibi

SİPARİŞ / KARGO

Sipariş:

Sayfamızdan sipariş vermeden evvel üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.

Siparişini verdiğiniz ürünün stoklarda olması halinde 1-3 gün içerisinde hazırlanıp kargoya verilir.

Sipariş verilen ürün tükenmesi durumunda tarafınıza mail yoluyla yada alıcı aranarak haberdar edilir.

Aynı anda sipariş edilen ürünlerde nadir de olsa bu durum ortaya çıkabilir. Sayfamızda belirtilen stok durumu mağazalarımızdaki stoğuda kapsar, bu sebepten dolayı sadece mağazada bulunan ve sayfadan siparişi verilen bir ürün aynı gün mağazada satılması durumunda müşteriye aynı gün haber verilir. Ancak mesai saatleri dışında sayfadan sipariş edilen ve yine sadece mağaza stoğunda bulunan bir ürünün mağazada satılması durumunda sipariş iptali bir gün sonra haber verilir.

Sipariş sırasında yazılan tüm bilgiler müşteri sorumluluğundadır. Yanlış yada eksik yazılan bilgiler sonraki işlemlerin gecikmesine sebep olabilir, bu durumda firmamız sorumlu değildir.

Sipariş verilen ürünün tedarik/üretim süresi uzun olması durumunda sipariş bekletmeye alınır ve alıcıya haber verilir. Bu süre yasal olan 30 (otuz) günü geçememektedir. Yasal süreç dolması halinde alıcıya haber verilerek sipariş iptal edilir.

Kargo: Siparişleriniz ARAS Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 1-3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.
Back To Top