İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • İade ve Geri Gönderim İşlemleri

  İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 14 gün içerisinde ARAS Kargo ile gönderebilirsiniz.

  Geri gönderim: İade veya değişim kargonuzu ARAS Kargo "Setta Tekstil" anlaşmasıyla yollayabilirsiniz. Adres bilgilerimiz kargo sisteminde kayıtlıdır. Farklı kargo şirketlerinden gönderim yapacaksanız kargo bedelini karşılamanız gerekmektedir. Aksi takdirde tarafımıza ödemeli gönderilen kargoların, bedelleri iade tutarınızdan düşülecektir.

  Başka kargo firmasi ile iade yapacaksanız; aşağıdaki adrese SETTA TEKSTİL adına gönderim sağlayabilirsiniz.

          *Şenlikköy Mah.
            Dirsek Sok.
            No:2/1 İç Kapı No: 1
            Florya / Bakırköy

  İade kargosu müşteriye aittir.

  Değişim için gönderilen kargolar ücretsizdir. İade olarak gönderilen kargo ilgili şubeye Setta Tekstil anlaşmasıyla "değişim" olarak belirttiğiniz taktirde, firmamız ile kargo arasında anlaşma gereği yansıtılacak olan bedel (8₺-9₺) ürün ücret iadesi sırasında toplamdan kesilir. Tekil olarak yada iade olarak gönderilen kargo bedeli yüksek çıkma söz konusu olabilir, bu durumda firmamız sorumlu değildir.

  Önemli Not: Yurtdışı siparişlerin iadesi

  * İade ve değişim kargolarda ürünün ve belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur. Eksik olarak gelen kargo hakkında herhangi bir işlem yapılmayacaktır. Eksik ürün veya belgeleri yine yasal süreç olan 14 gün içinde gönderilmemesi durumunda bekletilen kargo müşteriye geri gönderilecektir. Geri gönderilecek olan kargo ücreti müşteriye aittir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.