pop-up.jpg (97 KB)
Ödeme
 • Ödeme

  Satın alma:

  www.manilabeat.com
  sayfasında satın alınan ürünler 3 (üç) şekilde satın alınabilir:

  • kredi kartı
  • havale/eft
  • kapıda ödeme

  Kredi kartı: World, Axess, Maximum, Bonus, Advantage, Paraf, Visa, Master Card kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz. Bankanızın izin verdiği taktirde taksitle satın alma işlemi mümkündür. Sayfamızda sipariş sırasında "ödeme" bölümünde gelindiğinde taksit seçenekleri görüntülenebilir.

  Havale/eft: 3 gün içerisinde gerçekleşmeyen havalelerin siparişleri sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir. Havale ödemesi bu hesaba yapılacaktır: Setta Tekstil San. ve Tic. A.Ş. / Kuveyt Türk / Merter Şubesi / Iban TR48 0020 5000 0950 2781 7000 02

  Kapıda ödeme: Kapıda ödeme seçeneği tercih edilmesi durumunda kargo şirketin öngördüğü "kapıda ödeme bedeli" olan 6₺'lik fark alıcı tarafından kargo bedeline ek olarak ödenir. Kapıda ödeme sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar yerine getirilerek ürün teslim alınır. Kurye eşliğinde açılan kargoda herhangi bir eksik/defo olması durumunda tutanak tutturulur. Bu işlem yapılmaması durumunda kargoda herhangi bir sorun olmadığı alıcı tarafından kabul edilir. Hasarlı ve/veya teslim alınamayacak durumda olan kargolar teslim alınmaz geri gönderilir.

  İade Ödemesi:

  Peşin olarak satın almış olduğunuz ürün bedeli firma tarafından teslim alma tarihten itibaren 14 (on dört) iş günü içerisinde hesaba yatırılır.
  Kart ile ödemeler için iade ettiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 14 iş günü içinde hesabınıza ödeme talimatı verilecektir.

  Ücret iadesi gerçekleşen ödeme şekline göre değişiklik gösterir. Kredi kartıyla yapılan ödemeler, karta iade edilir. İadenizin kartınıza yansıma süresi ise tamamen bankanız ile sizin anlaşmanıza bağlı olarak değişmektedir. Genellikle tarafımızdan iade talimatı verildikten sonraki 1-10 gün içinde ödemeniz kartınıza yansır.

  İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre (peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre gerçekleşmektedir. Bankanız ile anlaşmanıza bağlı olarak talimatını verdiğimiz iadenin size ulaşması biz talimat verdikten sonraki 1-10 gün arasında değişiklik gösterebilir.

  Havale/eft yada kapıda ödeme ile yapılan ödemeler ise alıcı tarafından verilen ıban numarasına yatırılır.

  Yanlış verilen ıban numarasından dolayı farklı bir ıbana yatırılan ücretten alıcı sorumludur ve geri alınamaz, bu durumda firmamız sorumlu tutulamaz.

  Alıcıya ulaşılamaması durumunda 14 (on dört) günlük sürecin uzaması ve ücret iadesinin gecikmesi halinde firmamız sorumlu değildir. Sipariş sırasında kaydedilen bilgilerin bu sebeple doğru olması ve doğruluğu kontrol edilmesi büyük önem arz eder.

                                                       

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.