Sık Sorulan Sorular
 • Sık Sorulan Sorular

  ÜYELİK İŞLEMİ

  • Neden üye olmalıyım?

   Manilabeat.com’a üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak biz siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş durum güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

   • Üye bilgilerimi güncellemeli miyim?

    Siparişiniz ile ilgili tüm güncel bilgiler üyelik oluştururken beyan etmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağı için bu bilgilerinizde değişiklik olması durumunda hesabınızdan güncellenmesini öneriyoruz. Yanlış girilen bilgilerden doğan aksaklıklar veya gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu değildir. Buna istinaden bilgilerinizi güncel tutup ve kontrol etmeniz büyük önem arz eder.

   • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

    Sistemimize üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girerek “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız durumunda yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

    Alışveriş

   • Manilabeat.com sayfasından nasıl sipariş verebilirim?

    Manilabeat.com üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz ürün veya ürünlerle ilgili arama yapabilir; beğendiğiniz ürünleri, renk ve beden seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

   • Türkiye'nin her yerinden alışveriş yapabilir miyim?

    Türkiye’nin her yerinden manilabeat.com’u ziyaret edip gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye'nin her il, ilçe ve köyüne teslimatımız mevcut.

   • Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

    Evet. Manilabeat.com sayfasında gördüğünüz her ürünün fiyatına KDV dahildir.

   • Manilabeat.com'dan aldığım ürünü hediye paketi yapılabilir mi?

    Siparişinizi verirken sepetim sayfasında ürününüz için hediye paketi talebinizi "Sipariş Notu" bölümünde belirtebilirsiniz. Bu durumda ürün size hediye paketi yapılmış olarak ulaşacaktır (hediye paketi kalmaması durumunda bu istek karşılanamaz). Unuttuğunuz taktide kargoya verilmemiş siparişleriniz için talebinizi iletişim adreslerimize iletirseniz destek@manilabeat.com yada 0555 161 75 55 Whatsapp hattına yazarsanız talebiniz işleme alınacaktır.
    Talebinizi iletirken isim soyisim belirtmeniz gerekmektedir.

   • Hediye olarak aldığım ürünün paketi içinde özel not yazdırıp gönderim yapılabilir mi?

    Evet. Yine yukarıda belirtilen "Sipariş Notu" kısmında yazılmasını arzu ettiğiniz notu ve hediyenin gideceği kişinin ismini iletebilirsiniz. Manilabeat özel kartına özel notunuz özenle yazılır ve paket içerisine koyularak sevdiğiniz kişiye gönderilir. Daha evvel 2 veya daha fazla alışveriş yaptığınız tespit edilirse firmamız içine extra bir hediye bile koyabilir! (extra hediyeler stoklarla sınırlıdır)

   • Biten ürün stok güncellemelerinden nasıl haberdar olabilirim?

    Biten ürünlerin üzerine "tükendi" ibaresi yer almaktadır. Tükenen ürün görseline tıkladığınızda beden tablosu altında yer alan "STOKLARA DÜŞÜNCE HABER VER" yazısına tıklayarak ilk sizin haberiniz olmasını sağlayabilirsiniz.

   • İnternet sayfasından satın aldığım bir ürünü mağazadan değişimini sağlayabilir miyim?

    Evet, eğer mağazada istediğiniz ürün mevcut ise değişimi sağlanır. Değişim şartları iade koşullarına tabidir.

   • İnternet sitesinden satın aldığım ürünü mağazaya iade edebilir miyim?

    Hayır, mağazadan satın alınan ürün/ürünler ancak mağazadan aynı şekilde internet sitesinden satın alınan ürün/ürünler sadece sitede belirtilen adrese iade edilebilir. Her iki yerin stok ve işleyişi farklı olması sebebiyle kabulü mümkün değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.