YENİ DÜNYA DÜZENİ: AKTİF VE SPOR

YENİ DÜNYA DÜZENİ: AKTİF VE SPOR

08 Kasım 2019

Manila giyim serüvenine ilk çıktığında kadınlar için hem rahat hem farklı hem de herkesin kendini ifade edebileceği bir koleksiyon hazırladı. Bu koleksiyonda öne çıkan ve o gün bugün “hit” parçaları olan sportif ürünler senin vazgeçilmezin oldu. İlk çıktığında beş ana renkte üretilen “aktif sweatler” gördüğü yoğun talep ve stokların sürekli kısa sürede bitmesi üzerine bugün tam on altı renkte beğenine sunuluyor. Spor yapan bayanların markası olan Manila her kesimi düşündü ve sadece ölçülü giyim ya da tesettür giyimi tercih eden kadınların değil herkesin markası haline geldi.

Bu büyük sorumluluğun farkında olan Manila her sezon kendini yeniledi, geliştirdi ve en iyisini en uygun fiyata sunmak için gece gündüz çalıştı. Bugün gerek spor yapan, gerek günlük hayatta rahatlığı arayan, gerek gezmede yürüyüşte konforu ön planda koyan kadınların ilk tercih ettiği ve güvendiği marka Manila senin için muhteşem eşofman takımları, üstler ve altlar tasarladı.

Kumaş seçimine büyük özen gösteren ve kaliteden asla ödün vermeyen Manila’da muhakkak sana göre ve zevkine hitap edecek bir takım veya bir parça vardır.

Şimdi Manila’nın rüzgârına kapılmanın tam zamanı!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.