Görünüm:
199,00 TL
129,00 TL
%35 indirimli
199,00 TL
129,00 TL
%35 indirimli
269,00 TL
139,00 TL
%48 indirimli
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Dış giyim konusunda çok iddialı olan MANILA dünyaca ünlü markaların ortaya koyduğu tasarımlardan esinlenerek ve elde ettiği bu izlenimlere kendi ilhamından katarak sadece markasına has tasarımlardan oluşan bir koleksiyon çıkarıyor.

Her deneyim bir tecrübedir prensibinden yola çıkarak MANILA her sezon kendini yenilemekle kalmıyor aynı zamanda farklı modeller ve hiç görülmemiş tasarımlara imza atıyor. İşte bu gururla çıktığı yolda her zaman giydirdiği ve giydirmeyi hedef ettiği kişilerin arzularına, taleplerine, dileklerine kulak asıp "aile" kavramı duygusuyla onların isteklerine en iyi ve en özenli şekilde cevap vermeye gayret ediyor.

Dış giyim serisinde daha önce kendini kanıtlamış olan MANILA bu sezonda yine yepyeni, sıradışı ve ürünlerine eklediği olağanüstü detaylarıyla sizlerin göz bebeği olmaya geliyor! Kabanlarda seçtiği birinci sınıf kumaşlarıyla ve onlara ruhunu geçirerek kattığı klasik hoşluğu sayesinde sizlere layık modeller ortaya koyuyor. Trençkotlarda ise gösterdiği aynı özen hem dikkatinizi çekecek hemde giydiğiniz sadece bir giyim değil her anınıza eşlik edecek ve alışkanlık haline gelecek bir aşk olduğunu fark etmeniz uzun sürmeyecek!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.