Görünüm:
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Mayo Modelleri

Daha geçen yaz tasarladığı özgün tesettür mayo modelleriyle ortalığı kasıp kavuran ve her bayanın şıklığından vazgeçmeden serinlemesine vesile olan MANILA mayoları artık bir marka ve bu markada bir klasik olma yolunda.

En büyük markalarla rekabet edebilecek tasarımlar ortaya koyarak MANILA imzası altında üretilen tesettür mayolar içerisinde kullanılan %100 orijinal Lycra® kumaşı ve paraşüt kumaş sayesinde artık denizde veya havuzda olmak her zamankinden daha da keyifli.

Bu özellikler sayesinde sudan çıkarken uzun süre kurumayan mayoların ve kısa zamanda zedelenen kumaş kabuslarına son verdik. MANILA mayoları tercih ederek hem kısa sürede kuruma özelliğine sahip olacaksınız hemde uzun vadeli bir yatırım yapmış olacaksınız. Markaya ait eşsiz ve özgün tasarımlarla plajlarda ve havuzlarda şıklık yarışında rakip bulmanız çok zor olacak!

MANILA rahatınızı önemsediği için mayoların üst kısmını uzun tutuyor ve altını tayt veya düz kesim pantolon olarak beğeninize sunuyor. Her mayoda kendi benliğinize ait bir incelik, bir detay ve bir sıcak bir tebessüm bulacaksınız.

Kişiliğinizi tesettür mayolarda da yansıtın ve mutlaka "Bu benim mayom" dedirtecek modeli seçerek her yaz yaptığınız gibi anılarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın çünkü MANILA ailesinde herşey paylaştıkça güzel.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.