Görünüm:
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

MANILA denince artık önce akla sportif serisi geliyor. Spor ürünlerde çok iddialı olan markamız her geçen gün bu seriye verdiği önemi kadınların taleplerini karşılamaya yönelik bir sorumluluk haline gelmiştir. Günümüz kadınların daha sosyal ve "aktif" olması bu ihtiyacı ortaya çıkardı.

Spor her kadının hayatında ve her kadın sporda olunca bu tempoya uyum sağlayacak bir seri üretmek biz kadınların kutsal vazifesi haline gelmiştir. Günlük hayatta nasıl rahat olmak isterse kadın spor salonunda yada açık havada da bir o kadar rahat ve cool olmak ister. Spor yaparken güzel görünme isteği her kadının en doğal hakkı. MANILA bu ihtiyaçları gözlemledi ve deneyimledi ardından da her yaştaki kadını mutlu edecek "AKTİF" serisini çıkardı.

Rahat kalıp sweatler vücudu sarmaz aksine bedenin rahat bir nefes almasını sağlarken aynı zamanda hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Müthiş renk yelpazesiyle her ruha hitap ederek kadına kişiliğini seçme imkânını sunuyor. Eşofman altların yumuşak pamuk kumaşı teri emer ve beyaz rengi dahi teni göstermez. Bu seri için tasarlanan Aktif yelekler başka hiçbir yerde eşi benzeri olmayan bir stile sahip. Özel skuba kumaşı havanıza hava katar ve bütün bakışları üzerinize toplar.

Neo renklerden tutun en pastel pembeye kadar MANILA en çılgın ruhtan en hassas ruha dokunuyor. Kapüşonlu sweatlerin uzunluğu özellikle baseni kapatacak şekilde tasarlandı ve spor yaparken son derece rahat olmanızı sağlar. Bununla birlikte boyun kısmını kapatan çıtçıtlı yaka özelliğine sahip sweatler ölçülü giyimi tercih eden kadınların favorisi oldu. Kapüşonun tam kapanma özelliği sayesinde içine sadece bir bone/başlık/hijab giyerek takımınızı tamamlayabilirsiniz. Değişik renkler seçerek her güne farklı kombinler çıkarabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.